Submania
Submania

info@submania.hr

Treninzi: Boris 091 / 2557 963 Dozvole: Leila 091 / 5722 375

Submania

Ronilački klub i klub športskog ribolova na moru

Tečajevi ronjenja na dah

Vrhunski AIDA tečajevi sa certifiiciranim instruktorima

Škole podvodnog ribolova

Škole po programu ministarstva sa certificiranim instruktorima i gostima prvokategornicima

Treninzi na bazenu

Poboljšajte Vašu apneu uz stručni nadzor i podršku profesionalnih trenera

Dozvole za sportski ribolov na moru

Dozvole možete nabaviti na klupskim druženjima utorkom ili preko email-a ili telefona

Klupska druženja

Pridružite nam se utorkom na veselim klupskim druženjima ili na nekom od izleta, natjecanja, plavih tjedana, ...

Tečajevi

Vrhunski AIDA tečajevi

Opširnije

Škole

Škole podvodnog ribolova

Opširnije

Treninzi

pod stručnim vodstvom

Opširnije

Dozvole

za sportski ribolov na moru

Opširnije

29.04.2016.

CMAS DNF Start List

# Athlete # Name AP PZ # Series # Warmup   Zone Countdown Official   top
0   Opener   1 0 1CMAS/2AIDA 18:17 18:20
1 CMAS Vanja   Peleš 0 1 1 18:30 18:57 19:00
2 CMAS Goran   Čolak 1 1 2 18:38 19:05 19:08
3 CMAS Ivan   Skočibušić 1 1 3 18:46 19:13 19:16
4 CMAS Matea   Sedlaček 1 1 4 18:54 19:21 19:24
5 CMAS Enes   Čerimagić 5 1 5 19:02 19:29 19:32
6 CMAS Mihovil Turčinović 10 1 6 19:10 19:37 19:40
7 CMAS Mihaela   Romić 11 1 7 19:18 19:45 19:48
8 CMAS Dušan   Mihajlović 25 1 8 19:26 19:53 19:56
9 CMAS Budimir Buda Šobat 39 1 9 19:34 20:01 20:04
1 AIDA Krešimir   Zubčić 10 2 1 19:04 20:02 20:04
10 CMAS Vedran Cvija 50 1 10 19:42 20:09 20:12
11 CMAS Ines Jović 50 1 11 19:50 20:17 20:20
2 AIDA Andrej   Ropret 50 2 2 19:20 20:18 20:20
12 CMAS Arijan Zec 50 1 12 19:58 20:25 20:28
13 CMAS Andrea Andrijanić 50 1 13 20:06 20:33 20:36
3 AIDA Vita   Kremser 50 2 3 19:36 20:34 20:36
14 CMAS Gordana Delišimunović 50 1 14 20:14 20:41 20:44
15 CMAS Henry-Pierre Abega 50 1 15 20:22 20:49 20:52
4 AIDA Alan   Pavlič 50 2 4 19:52 20:50 20:52
16 CMAS Mirela Šmajgl 57 1 16 20:30 20:57 21:00
17 CMAS Bruno Birgmajer 66 1 17 20:38 21:05 21:08
5 AIDA Robert Tašič 52 2 5 20:08 21:06 21:08
18 CMAS Svjetlana Blažević 75 1 18 20:46 21:13 21:16
19 CMAS Tomo Vrdoljak 75 1 19 20:54 21:21 21:24
6 AIDA Martin Mali 79 2 6 20:24 21:22 21:24
20 CMAS Siniša Katavić 75 1 20 21:02 21:29 21:32
21 CMAS Veljano   Zanki 75 1 21 21:10 21:37 21:40
7 AIDA Boris Milosic 103 2 7 20:40 21:38 21:40
22 CMAS Kristija Čačić 76 1 22 21:18 21:45 21:48
23 CMAS Bruno   Šegvić 76 1 23 21:26 21:53 21:56
24 CMAS Sanja   Gigović 77 1 24 21:34 22:01 22:04
25 CMAS Toma   Petrinović 80 1 25 21:42 22:09 22:12
26 CMAS Marko   Moretti 99 1 26 21:50 22:17 22:20
27 CMAS Luka   Špetić 101 1 27 21:58 22:25 22:28
28 CMAS Ivona   Petković 101 1 28 22:06 22:33 22:36
29 CMAS Lidija   Lijić Vulić 110 1 29 22:14 22:41 22:44