Submania
Submania

info@submania.hr

Treninzi: Boris 091 / 2557 963 Dozvole: Leila 091 / 5722 375

Lovostaj

 

Drozd

TRAJNO!

 

Kavala

15.05 - 15.07

 

Rakovica 

01.06 - 30.11

 

Kirnja

01.07 - 31.08

 

Jastog

10.09 - 15.05

 

Hlap

10.09 - 15.05

 RovinjU subotu, 25. travnja 2009. godine, u organizaciji HSŠRM-a te DPA "ROVINJ" iz  Rovinja održano je Međužupanijsko prvenstvo Sjevernog Jadrana. 

Na natjecanju je sudjelovalo 36 natjecatelja. Glavni sudac bio je Nikola Kuljiš, a povjerenik saveza bio je Livio Fiorentin. 

Prvo mjesto osvojio je Josip Urti iz KSR-a "Medulin", s osvojenih 12,916 bodova. Srebro je osvojio Tomislav Orlić iz  "Udice" s Malog Lošinja s 11,303 boda, a broncom se okrunio Marino Reinić iz  kluba "Ribon" iz  Novigrada s osvojenih 10,500 bodova

Detaljni rezultati nalaze se u nastavku teksta, čestitke osvajačima medalja i svim sudionicima.

POREDAK /NATJECATELJ                        KLUB                     BODOVI 

1.   JOSIP URTI                                          KSR MEDULIN            12.916
2.   TOMISLAV ORLIĆ                               UDICA M. LOŠINJ       11.303
3.   MARINO REINIĆ                                 RIBON NOVIGRAD     10.500
4.   MARIO DODICI                                    KPA ROVINJ                10.205
5.   MARVIN ZGALJARDIĆ                       MARLERA LIŽNJAN     7.500
6.   SVEN CARLIN                                     KPA ROVINJ                  7.500
7.   DARIO BABIĆ                                      INA KOSTRENA            6.907
8.   SLAVKO KRSTAČIĆ                          DOLIN RAB                     6.720
9.   MANUEL VALE                                   DELFIN PULA                 6.359
10. IGOR KORDIŠ                                    DELFIN PULA                6.344
11. RAMADAN CAFOLLA                        KPA ROVINJ                    6.164
12. SAŠA IVANČIĆ                                  "ZUB.-CRO." LOVRAN    6.000
13. MATIJA MEDAKOVIĆ                         KPA ROVINJ                    5.435
14. KRISTIAN BENČIĆ                           DELFIN PULA                  4.812
15. SANJN STEMBERGER                    DELFIN PULA                  4.225
16. MARIN KRALJIĆ                                UDICA M. LOŠINJ           3.855
17. TOMIĆ SAŠA                                      "KVARNER" RIJEKA       3.272
18. ROBERT KARAMAZAN                    UDICA M. LOŠINJ            3.001
19. DANIJEL HALUŠKA                         UDICA M. LOŠINJ            3.000
20. ZORAN KREMENIĆ                         PARANGAL CRES           3.000
21. DEAN TRIŠIĆ                                    DELFIN PULA                  3.000
20. SIMON KMET                                    DELFIN PULA                   2.751
23. ALEKSANDAR PERC                      MARLERA LIŽNJAN         2.450
24. Zoran JURAŠIN                                PARANGAL CRES           1.738
25. DANIJEL NURKIĆ                            PARANGAL CRES           1.500
26. SANDI PERUŠKO                            MARLERA LIŽNJAN         1.500
27. ALEKSANDAR POLIĆ                     INA KOSTRENA                1.500
28. VALTER SINKOVIĆ                          RIBON NOVIGRAD            828
29. VEDRAN VUKIĆ                               INA KOSTRENA                 820
31.-36.   MIREL MAKOVAC                    MARLERA LIŽNJAN               0
31.-36.   DINO CAR                                KPA ROVINJ                            0
31.-36.   DANIJEL KARLOVIĆ               KPA ROVINJ                            0
31.-36.   MATEJ VLAHOVIĆ                   KPA ROVINJ                            0
31.-36.   BORIS ŽERAVICA                   KPA ROVINJ                            0
31.-36.   DINO FUČIĆ                            PARANGAL CRES                  0
31.-36.   IVAN BRKIĆ                             DELFIN PULA                          0

 

Rovinj